SK Benátky nad Jizerou : FK Náchod | FK Náchod s. r. o.

Čáslav v neděli odstartuje divizní sezónu v Benátkách nad Jizerou - FK  Čáslav
Čáslav v neděli odstartuje divizní sezónu v Benátkách nad Jizerou - FK Čáslav

BENÁTKY NAD JIZEROU - NOVÉ BENÁTKY - MLADÁ BOLESLAV -FOTBAL SPORT 1927 |  Aukro
BENÁTKY NAD JIZEROU - NOVÉ BENÁTKY - MLADÁ BOLESLAV -FOTBAL SPORT 1927 | Aukro

Střelec Inzaghi tahá Benátky z fotbalového pralesa. Tým mu připravil trenér  Viktorie Žižkov - Aktuálně.cz
Střelec Inzaghi tahá Benátky z fotbalového pralesa. Tým mu připravil trenér Viktorie Žižkov - Aktuálně.cz

Čáslav se chystá na Benátky, které vede Radim Truksa :: Regionální  zpravodajství
Čáslav se chystá na Benátky, které vede Radim Truksa :: Regionální zpravodajství

Czech Republic - SK Benátky nad Jizerou - Results, fixtures, squad,  statistics, photos, videos and news - Soccerway
Czech Republic - SK Benátky nad Jizerou - Results, fixtures, squad, statistics, photos, videos and news - Soccerway

FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Slovan B - Benátky n.J. 2:0

2022 1009 - Benátky nJ - Náchod - Fortuna Divize C - ©MM

Z turnaje o Pohár starosty města Benátky nad Jizerou 3: Mladá Boleslav

Benátky přesvědčivě srazily Letohrad, základ výhry položili nováčci -  Boleslavský deník
Benátky přesvědčivě srazily Letohrad, základ výhry položili nováčci - Boleslavský deník

Fotbal
Fotbal

SK Benátky nad Jizerou | Facebook

Benátky se po 19 letech vrátí do italské fotbalové ligy - Sport.cz

Do Benátek už nejen na památky. Fotbal tam žije navzdory sérii bankrotů -  Deník.cz
Do Benátek už nejen na památky. Fotbal tam žije navzdory sérii bankrotů - Deník.cz

04.07 - Divize C - Benátky nJ - Náchod

Benátky FC - ze čtvrté do první ligy cobydup! | Tipsport

Fotogalerie - FOTO: Turnov nad Benátkami vedl, nakonec má po penaltách jen  bod - Naše Pojizeří
Fotogalerie - FOTO: Turnov nad Benátkami vedl, nakonec má po penaltách jen bod - Naše Pojizeří

Dresy pro sezonu 2022/23: Barcelona, Real, Manchester, Juventus a další |  iSport.cz
Dresy pro sezonu 2022/23: Barcelona, Real, Manchester, Juventus a další | iSport.cz

Fortuna Divize C SK Benátky nad Jizerou - RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 1:1  Poločas utkání: 0:0 - YouTube
Fortuna Divize C SK Benátky nad Jizerou - RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 1:1 Poločas utkání: 0:0 - YouTube

Benátky n.J. x FK Litol (ml.žáci)- přátelské utkání

FC Písek - SK Benátky nad Jizerou 2:1 | FC Písek - SK Benátky nad Jizerou  2:1 | ČFL | Články | Jihočeský fotbal
FC Písek - SK Benátky nad Jizerou 2:1 | FC Písek - SK Benátky nad Jizerou 2:1 | ČFL | Články | Jihočeský fotbal

Z turnaje o Pohár starosty města Benátky nad Jizerou 5: Mladá Boleslav

Benátky n. Jiz. - výsledky, program zápasů, Náchod - Benátky n. Jiz. live |  Fotbal, Česko
Benátky n. Jiz. - výsledky, program zápasů, Náchod - Benátky n. Jiz. live | Fotbal, Česko